Lista szkół podstawowych zakwalifikowanych do udziału w projekcie

 

 Gmina Bełżyce

1. Szkoła Podstawowa w Matczynie, Matczyn 9, 24-200 Bełżyce
2. Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Bełżycach, ul. Ks.T.Wilczyńskiego 62, 24-200 Bełżyce
3. Szkoła Podstawowa we Wronowie, Wronów 15 24-200 Bełżyce

 Gmina Borzechów

4. Publiczna Szkoła Podstawowa  w Borzechowie, 24-224 Borzechów-Kolonia 227
5. Szkoła Podstawowa w Kłodnicy Dolnej, 24-224 Kłodnica Dolna, Kłodnica Dolna 117

Gmina Bychawa

6. Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej, Wola Gałęzowska 116 A,  23-100 Bychawa
7. Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Drugiej, Stara Wieś II 56 23 - 100 Bychawa
8. Szkoła Podstawowa w Bychawie, Szkolna 8 23-100 Bychawa
9. Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce, Bychawka Druga Kolonia 75, 23-100 Bychawa
10. Szkoła Podstawowa w Zaraszowie, Zaraszów 64 23-100 Bychawa

Gmina Garbów

11. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie Zespół Szkół w Garbowie, Garbów 53e  21-080 Garbów
12. Szkoła Podstawowa im. Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej  w Leścach, Leśce 63 21-080 Garbów
13. Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej, Wola Przybysławska 331,  21-080 Garbów
14. Szkoła Podstawowa w Bogucinie Wandy Chotomskiej, Bogucin 64, 21-080 Garbów
15. Szkoła Podstawowa w Przybysławicach Zespół Szkół w Przybysławicach, Przybysławice 1, 21-080 Garbów

Gmina Głusk

16. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mętowie Zespół Szkół w Mętowie, Mętów 124  20-388 Mętów
17. Szkoła Podstawowa im. St.Kard. Wyszyńskiego  w Wilczopolu-Kolonii Zespół Szkół w Wilczopolu, 20-388 Lublin 6 Wilczopole-Kolonia 97
18. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego  w Prawiednikach, Prawiedniki 165 20-515 Lublin

Gmina Jabłonna

19. Szkoła Podstawowa Zespół Szkół w Piotrkowie, Piotrków Pierwszy 105, 23-114 Jabłonna
20. Szkoła Podstawowa im.Stanisława Konarskiego Zespół Szkół w Jabłonnie, 23-114 Jabłonna woj. lubelskie
21. Szkoła Podstawowa w Tuszowie, Tuszów 159 23-114 Jabłonna
22. Szkoła Podstawowa w Czerniejowie, Czerniejów 130 22-113 Czerniejów
23. Szkoła Podstawowa w Skrzynicach, Skrzynice 110 23-114 Jabłonna

Gmina Jastków

24. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jastkowie, Al. Warszawska 43,  21-002 Jastków
25. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach, 21-008 Tomaszowice 40
26. Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie, Ożarów 160 24-150 Nałęczów

Gmina Konopnica

27. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym, Radawiec Duży 145, 21-030 Radawiec Duży
28. Szkoła Podstawowa im. ks.J.Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich, Zemborzyce Tereszyńskie 2,  20 - 515 Lublin
29. Szkoła Podstawowa ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy, Konopnica 40 21-030 Motycz
30. Szkoła Podstawowa w Motyczu, 21-030 Motycz
31. Szkoła Podstawowa w Stasinie, Stasin 61 21-030 Motycz

Gmina Niemce

32. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich, 21-003 Ciecierzyn, ul. Szkolna 69

Gmina Strzyżewice

33. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli, Żabia Wola 77 23-107 Strzyżewice
34. Publiczna Szkoła Podstawowa w Osmolicach, 23-107 Osmolice Pierwsze 165
35. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, w Strzyżewicach-Rechcie, Rechta 13 23-107 Strzyżewice
36. Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej Zespół Szkół Publicznych, Bystrzyca Stara 89 23-107 Strzyżewice

Gmina Wojciechów

37. Szkoła Podstawowa  w Łubkach, Łubki 58  24-204 Wojciechów
38. Szkoła Podstawowa  w Palikijach, Palikije 85b  24-204 Wojciechów
39. Szkoła Podstawowa w Wojciechowie Stanisława Marusarza Zespół Szkół w Wojciechowie, Wojciechów 8  24-204Wojciechów
40. Szkoła Podstawowa w Miłocinie, Miłocin 7 24-150 Miłocin

Gmina Wólka

41. Szkoła Podstawowa w Turce, Turka 294  20-258 Lublin 62 
42. Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie, Kol. Pliszczyn 100  20-258 Pliszczyn
43. Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym, Świdnik Mały  20-258 Lublin 62
44. Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Łuszczowie, Łuszczów Drugi 102  20-258 Lublin
45. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobianowicach, Sobianowice 32a  20-258 Lublin

Gmina Wysokie

46. Szkoła Podstawowa  w Wysokiem Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Wysokiem, Szkolna 9  23-145 Wysokie

Gmina Zakrzew

47. Szkoła Podstawowa w Dębinie, Dębina 20 23-155 Zakrzew
48. Szkoła Podstawowa w Zakrzewie, Zakrzew 226  23-155 Zakrzew